Strona główna Mapa strony Poleć stronę znajomemu
Podaj adres e-mail osoby, której chcesz polecić artykuł: Podaj imię polecającego: Podaj swój adres e-mail:
Rejestracja telefoniczna w Centrum Medycznym - 32 419 03 59
Twój uśmiech w rękach specjalistów - O nas

O nas

Centrum Medyczne na Ostorgu przy ul. Rudzkiej 81 (droga wylotowa na Gliwice)  w Raciborzu rozpoczęło swoją działalność 4 stycznia 2011 r. jako kontynuacja gabinetu stomatologicznego mieszczącego się przy ul Agnieszki 36 od wczesnych lat 90.

Przez większośc lat swojej kariery lek dent. spec.ortodonta Ewa Skafarowska-Łyko oraz Zbigniew Łyko spec.Ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii zdobyli cenne doświadczenie w dziedzinach Ortodoncji oraz Ginekologii i Endokrynologii. W roku 2011 stale rozwijająca się firma przy ul Agnieszki została przeniesiona w nowe, nowoczesne miejsce.

Gabinety  Centrum Medycznego na Ostrogu zostały zaprojektowane z myślą o komforcie dla naszych pacjentów.

Oferujemy leczenie stomatologiczne oraz ortodontyczne na 5 stanowiskach pracy w komfortowych gabinetach z nowoczesnymi unitami stomatologicznymi,mikroskopem oraz zapleczem diagnostyki RTG jak również  gabinet ginekologiczno-endokrynologiczny wyposażony w nowoczesny sprzęt do USG.

Nasz zespół to lekarze pracujący od lat ze swoimi pacjentami. Zapewniamy ciągłość leczenia przez jednego lekarza prowadzącego. 

 Oferujemy państwu profesjonalne zabiegi stomatologiczne, leczenie ortodontyczne, leczenie protetyczne,leczenie chirurgiczne,leczenie periodontologiczne,leczenie endodontyczne,diagnostykę RTG,konsultacje ginekologiczne oraz endokrynologiczne.

Ortodoncja  Oferujemy specjalistyczne leczenie ortodontyczne oparte na stale poszerzanej wiedzy ale przede wszystkim wieloletnim

 doświadczeniu. Leczenie ortodontyczne przeprowadzane jest na podstawie dokładnej specjalistycznej analizy ortodontycznej.

Leczymy pacjentów w każdej grupie wiekowej.

Stosujemy leczenie wczesne dzieci aparatami ruchomymi oraz leczenia aparatami stałymi młodzieży oraz osób dorołych.

Stosujemy innowacujny system DAMONA - system samoligaturujący jak również aparaty konwencjonalne.

 

Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00

 Rejestracja pacjentów: 

 od poniedziałku do piątku od  godz. 9.00 do godz. 17.00 pod numerami telefonów:

tel: 32 419 03 59

tel: 500 624 641Bez tytułu